piątek, 13 stycznia 2017

7) Bulldog z Costco Carry Case || Ryży w wielkim świecie #1

Hejo :3
Jak już po samym tytule możecie się spodziewać, przyszedł mój bulldog!


O i tutaj odpowiedzi na komentarze:
~Kawaii Irin~
Moja klasa taka fajna nie jest... Niektórym można zaufać, ale nie wszystkim... (XD dramaturgia)....
~+loke+~
Tak zniszczyłaś moje marzenia 😂. Przesadziłam z tym, że to aż TAKI WIELKI unikat, ale sama zobacz:

To jest duplikat. Zduplikowany petek oraz numerek. Może i unikalny nie jest, ale specjalny w pewnym aspekcie.
~Maskonur~
Od tamtego wydarzenia minęło dwa lata. Mam nadzieję, że u mnie też już zapomnieli :D

Dobra, przechodzimy do bulldoga z Costco Carry Case.
Na temat tego zestawu oraz mojego pieska chciałam zrobić taką bardzo dokładną notkę ze wszystkimi ciekawostkami i informacjami. Prawda jest jednak taka, iż w internecie nie ma KOMPLETNIE NIC na ten temat. Za bardzo nie ma też pokazanego samego tego zestawu. Jednakże znalazłam dwie opcje:

Może on wyglądać tak.
Albo tak.
We wcześniejszym wpisie pisałam, że jest to ten drugi zestaw, i tej opcji się trzymam. Nie widać tu, co prawda, bulldoga (ten w okienku to jakiś inny), ale wydaje mi się, iż jest tam mopsik.

Bulldog wygląda tak:
To miało być takie artystyczne zdjęcie, ponieważ zdmuchnęłam świeczkę i leciał dym. Niestety coś nie poszło po mojej myśli 😭

Ok, tutaj wyraźniejsze zdjęcie:

 Mamy zdjęcie, to możemy przechodzić do opisu!

imię: Ryży
wiek: jeszcze nie wiem...
charakter: jajcarz 😂😜
zawód: szlachta nie pracuje (status z FB) 😆
partner: brak (na razie!)

A więc tak, historii jako takiej, jeszcze nie ma. Mam go od wczoraj i nie zdążyłam jej wymyślić. Jednak mogę Wam o nim powiedzieć, że to wielki, ale to wielki żartowniś. Jest rudy, a ''Rudy to nie kolor włosów... rudy to charakter 😜 '' Nie mam nic do rudych (sama chciałabym mieć taki kolor włosów), ale to powiedzenie strasznie mi się podoba. Ogólnie to nienawidzę stereotypów, ale ten jest wyjątkiem.

Teraz trochę o jego wyglądzie. Ryży jest rudy i ma zielone oczy (normalnie ''Ania z Zielonego Wzgórza''). O! Wpadł mi pomysł na kawałek jego historii!

Rozsiądźcie się wygodnie zaczynam opowiadanie!
Ryży pochodzi z Avonlea z Kanady. Jako dziecko wychowywał się na farmie, tam pomagał przy krowach, kurach itd. Zawsze miał potrzebę wyjechania do wielkiego miasta. Nienawidzi wsi, ani domów (kocha bloki). Marzy o tym aby zamieszkać w ogromnym mieście. W wieku dwudziestu lat opuścił rodzinną miejscowość i wyjechał do Moon Light Valley (lub Field Of Invisibility Valley). ''Jest lepiej, ale nie jest idealnie'' - powiada ''Jestem stworzony do wyższych celów, niż siedzenie na tyłku w biurowcu, czy przy krowach'' I tak Ryży postanowił rozpocząć działalność miejskiego komika. Nie jest to łatwe zadanie... W mieście nie ma żadnych lokalów. Menadżerów też tu brakuje... Lecz nasz mistrz ciętej riposty się nie podda. ''Jak nie wzbije się na szczyt, to najwyżej upadnę...''. Jak potoczą się losy naszego bohatera? Czy stanie się on nowym Charlie Chaplin? Dowiecie się w następnej notce XD. Tak walę teraz takie CDN 😂

Miało być o wyglądzie, skończyło się na Chaplinie :'D
No, więc wracając do look'u (wtf) naszego przyjaciela (wtf×2). Jest on cieniowany oraz posiada czerwony magnes:Troszeczkę zużyty, ale co tam? Jest on z 2004r., z zestawu Costco Carry Case.

UNIKALNOŚĆ

Pewnie wszyscy wiecie, że Ryży jest unikatem. Ale dlaczego? Był on w trudno dostępnym zestawie jako bonus. To tyle. W 2013 zajmował dziewiąte miejsce pod względem unikalności. Teraz raczej też.

Ogółem to nie uwzględniam G4 pod względem unikalności. Ja ich w ogóle nie traktuje jak LPS 😂 Dobra, niektóre traktuję. W sumie nwm czemu to napisałam... To nie jest noteczka temu poświęcona. No trudno. To na koniec zrobię taki jakby mem XD

LPS kiedyś.
LPS dziś.

Nie wiem czy zrozumieliście, ale chodzi o to, iż kiedyś to były takie ładne, zwiewne, w zgodzie z naturą, a teraz to takie 2/10. Pozdrawiam tych, którym się to podoba. Osobiście znam osobę, która powiedziała mi w twarz: ''Te stare Littlest'y to gówno, te nowe są takie fajne''. Żal PL - kto w ogóle wymyślił to sformułowanie...? Interesujące.

Ja już będę kończyć ten wpisek-lisek 😂 bo robi się troszkę dziwnie...

Tutaj linkacz do otwierania bulldoga:


https://www.youtube.com/watch?v=NJZqjfr1u0I

Pozdro, papatki 🤘✌️

6 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja dostałam tego buldoga jak miałam3 lata i teraz musz go poszukać ..... Chyba jest gdzieś za biurkiem, tylko jak ja go wyciągnę?

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny buldożek ^^
  A opis w niektórych momentach mnie rozwalił 😌😜
  Zdecydowanie się zgadzam: najlepsze G2!!!! Juup 💪😀

  OdpowiedzUsuń
 4. Uroczy ^^ G4 robią jako-takie teraz postępy, ale to nigdy nie będzie g2!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ta, on jest z tego drugiego zestawu. Fajne imię xD

  OdpowiedzUsuń