sobota, 28 stycznia 2017

12) Grooviest Series || Littlest Pet Shop

Elo, gazelo 3, 2, 0!
(Ach, te wspaniałe powitania)
Mówiąc szczerze, podczas tych ferii zgubiłam kompletnie rachubę czasu. Gdyby nie to, że moi rodzice nie szli dzisiaj do pracy, myślałabym, iż jest środa lub wtorek. Poważnie... Nie mam nawet pojęcia, jaka jest dzisiejsza data. Chyba 27.01.2017... chyba... No cóż, dla Śląska (mnie), Lubelszczyzny i Łodzi jest koniec ferii. Mniej bolesny niż koniec wakacji, ale i tak nie do wytrzymania. Spałam sobie do 12:00, a teraz??? Pobudki o 5:50... Nawet to lubię, ponieważ mam wtedy więcej czasu, natomiast nie zmienia to faktu, że muszę chodzić do szkoły 😩

Dobra, moje żale zostawmy już w spokoju.
Przejdźmy zatem do tematu naszej notki, jakim jest....

TAM, TA, TA TAM...

Grooviest Series!

🌸 🌸 🌸

Czym jest GS?To specjalna edycja zwierzątek Littlest Pet Shop. Są to unikaty.
Jak w przypadku Punkiest Series tematem przewodnim był Punk i Rock'n'Roll, tak Grooviest Series charakteryzuje się licznymi hipisowskimi wzorami.
Tu macie ich zdjęcie:


LPS'ki z tej serii (tak jak MOD i PS) mają dość nietypowe kształty. Sówka co prawda jest dość pospolita, ale wystarczy spojrzeć na pieska, aby przekonać się o ich niezwykłej oryginalności. Wszystkie mają kwiatuszki w oczkach. Do każdego zestawu dodawany był jeden dodatek oraz (tak jakby) mała gablotka (kula).

Seria Grooviest Series obejmuje tylko trzy PetShop'y:
● kozę
● sówkę
● pieska

Macie tu poszczególne zdjęcia tych zestawów ↓

KOZA
Tutaj mamy kozę. Jej dodatkiem jest bodajże... trawiasty naszyjnik? Sorki, nie mam pojęcia co to jest. Same Peteczki z tej edycji mega mi się podobają, natomiast opakowanie (wg mnie) zostawia po sobie wiele do życzenia. Jednakże gdyby pojawiło się na sklepowych półkach, z przyjemnością bym kupiła 😉

 SOWA
Pochwale się, mam ją! Nazywa się Sabrina i kupiłam ją trzy lata temu za niewarte jej pieniądze. Chodzi o to, że za taki unikat dałam tak mało. Heh, dla mnie dobrze 😹 Widziałam ją w filmiku od SuzanyGinger - Perełki mojej kolekcji, potem 'przypadkiem' znalazłam ją na Allegro. Kosztowała mnie ona 14 zł! Tylko jest jedna smutna rzecz... nie mam tych okularków!!! Są słitaśne, z chęcią bym je dokupiła 👌

*Chodzi mi po głowie piosenka Marsów - Birth*

 PIES
To już jest ostatni zestaw. Piesek. Widziałam go kiedyś na Allegro. Pomyślałam wtedy - ''O mój Boże, jaki on brzydki.'' - teraz okropnie mi się podoba. Jak to mówią, człowiek mądrzeje z wiekiem 😆 Jego dodatkiem jest ta żółto-niebieska chustka. Idealnie mu pasuje. Arrrrrr, jestem na siebie taka zła! Za chwilę przelecę całe Allegro w celach poszukiwawczych.

Teraz ich krótkie podsumowanko:

● Koza ~ 10/10
● Sówka ~ 10/10
● Piesek ~ 10/10

Wszystkie mi się podobają <3333

I tutaj, specjalnie dla Was (xd), zdobyłam zdjęcie tyłu opakowania:

O wiele bardziej mi się podoba niż przód. Tył jest taki hipisowski, idealnie komponujący się z tą edycją.

🌸 🌸 🌸

Skoro jesteśmy już przy temacie GS, napiszę co, nie, co (jak to się piszę????) o Sabrinie.

imię: Sabrina
wiek: 16 lat
charakter: ma kilka twarzy...
zawód: uczeń
partner: Albert, ale to skomplikowane...

W tym ma kilka twarzy chodzi o to, iż jest niby taką szarą myszką, tylko czyta oraz wkuwa lekcje na pamięć, natomiast potrafi rozkręcić każdą imprezę! Jest mistrzynią miksowania piosenek. W kategorii DJ nie ma sobie równych. Tak, tak, wiem, wiem  tego DJ to zgapiłam... Mówi się trudno!

🌸 🌸 🌸

Jak wczoraj pisałam, dzisiaj byłam na nartach. I oczywiście ja, jak to ja naobiecywałam, że zrobię górę fotek. Zrobiłam trzy, z czego jedna tylko nadaje się na publikację...

Oto i moja foczka Pudding. Zawsze towarzyszy mi na nartach 💖 Tym razem, rzecz jasna, nie mogło być inaczej. Widzicie tę taką niewyraźną, żółtą plamę między drzewami? To Hotel Gołębiewski. Pudding na takim bogatym tle XD.

Gdy wracałam do domu, mega mi się nudziło, zrobiłam więc jeszcze dwa kolaże:

*dogowy*

                                                                                i
*unikatowy*


Jeśli chodzi o ten dogowy to zdjęcia pochodzą z filmu od LPShannah.

🌸 🌸 🌸

Oczek, chyba pora zakończyć tą noteczkę-koteczkę (wtf?).

Papatki,
do napisania,
do zobaczenia 💙

6 komentarzy:

 1. Widziałam Sabrine w "Mangozjebie"... Trochę jędza, ale spoko wygląda :) Najbardziej chciałabym chyba koze ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja bym ich nie kupiła :/ no nie podobają mi się xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Awww jak ja chcę tego pieska 💕
  Wydaje mi się, że widziałam go kiedyś tanio na Allegro. Kurczę mam wyrzuty sumienia, że wcześniej nie znałam się tak dobrze na unikatach.

  OdpowiedzUsuń
 4. są jeszcze trzy z tej serii panda mors i pająk

  OdpowiedzUsuń