niedziela, 5 lutego 2017

17) Moje własne, miejskie Yeti :3

Ciao^^
Takie włoskie przywitanie :3
---------------------
Możliwe, że dzisiaj przyjdą moje koteczki! Tylko jest jeden minus... Poczta u mnie na osiedlu działa tylko do 15:00. Trochę krótko 😖 No cóż... Będę musiała czekać do czwartku!! Gdy o tym myślę chce mi się płakać 😭

Nwm czy kogoś to interesuje, ale jeśli chodzi o YouTubowe katastrofy to Gabi for you również odchodzi.... Dokładnie o 00:16 przesłała film, w którym to oznajmiła. Tłumaczy, iż przez przeprowadzkę do Brazylii zaczyna zapominać polskiego... Szkoda. Na prawdę lubiłam jej filmy. Dobrze przynajmniej tyle, iż będzie prowadzić kanał po portugalsku. Może się czegoś nauczę XD. Nasz polski YT się wali :/
Nie wiesz o kim mówiłam? - klik tu! - Tu macie jej brazylijski kanał - klik jeszcze raz!
-------------------

Dobrze, przechodzimy do naszego miejskiego Yeti!
(z góry przepraszam za gównianą jakość zdjęć)
Widzicie te dwa stworki? Ten, a tak właściwie ta, z lewej strony to królowa Star Song. Obok niej zaś siedzi Jeti (czyt. Dżeti), czyli moje miejskie, prywatne Yeti. Obydwie stoją na wzgórzu i pilnują mieszkańców Moon Light Valley (lub Field Of Invisibility Valley).
Tak wygląda Jeti w przybliżeniu. Oczywiście, pewnie jak się spodziewacie jest to dziewczyna. W mieście pełni bardzo dziwną funkcję..., a mianowicie, zawsze wie wszystko o wszystkich i wszystkim. Jest czymś w rodzaju 'szpiega'. Żaden mieszkaniec nie wie o jej istnieniu; tylko ja i królowa. Yeti za dobrze się ukrywa. Boi się pokazać innym mieszkańcom. Nawet ja nie mam pojęcie dlaczego. Jest to jej ogromną tajemnicą.
Nie muszę chyba wspominać, iż Jeti ma magiczne moce. To chyba jest jasne! Potrafi ona m.in. doskonale się kamuflować, odwiedzać innych w snach oraz posiada telepatyczne zdolności. Jest zdecydowanie jednym z najpotężniejszych LPS'ków w całym mieście. Na jej temat chodzą rozmaite plotki. Mówią, że Jeti zwabia bezbronne Littlest'y do swojej pieczary po czym je pożera w całości. Na szczęście nie jest to prawda. Jeti nie skrzywdziłaby nawet muchy! Jest bardzo spokojna i zrównoważona.

Jednakże nasze Yeti coś ukrywa. Ma córkę!!! Tak córkę!!! Nazywa się Purple i myśli, że jej rodzice ją porzucili. Mieszka w sierocińcu. Tak jak matka ma magiczne zdolności. Niestety jednak, nie ma o nich pojęcia. Jeti wiele razy próbowała poinformować ją o tym w snach. Na próżno... Dziewczyna myśli, że po prostu jej wyobraźnia płata figle.
Purple została także zapisana na kurs magii rodziny królewskiej. Kurs dozwolony jest tylko dla dzieci królowej Star Song. W końcu, ona go prowadzi. Purple natomiast została tam zapisana po znajomości ;) Star Song oraz Jeti, chyba, się przyjaźnią... Kurs ma na celu nauczenie 'tych wybranych' magicznych zdolności, aby w przyszłości lepiej rządzić królestwem. Lecz jest jeszcze jedna przepowiednia.... W dniu, który wyznaczą gwiazdy, magiczne dzieci stoczą pojedynek o moce i całe królestwo (#CzarodziejeZwaverlyPlace). Z resztą jeśli chcecie,  zrobię osobną nocię o LPS'kach z błękitną krwią. Ich historia jest niewyjaśniona i tajemnicza.

Wracając do Yeti:

Ma ona dziwaczne znamię - kwiatki. Zmienia się ono co kilka tygodni. Oznacza jaką moc w danym czasie prosperuje. Czyli; kwiatki oznaczają moc natury, śnieżynki zimy, płomyki ognia itd.

Teraz opowiem trochę o niej formalnie :)
Jeti dostałam na jedenaste urki od przyjaciółki. Tylko ujżałam ją w opakowaniu już wiedziałam, że w roli miejskiego Yeti sprawdzi się idealnie.
Ogólnie to chciałabym mieć jeszcze jakieś duże PetShop'y. Zrobiłabym wtedy 'lokalną grupę gigantów'. To byłoby coś...
Jak już pisałam w poprzedniej notce Jeti jest Deco Pet'em z serii G3. Szczerze mówiąc chyba te z G2 są ładniejsze.... Wydają mi się troszkę bardziej Littlest'owe. Jak kto woli.
---------------------------

Wiem, iż nocia troszkę taka krótka, ale mam zamiar (nwm, czy się uda) nagrać jeszcze przed pójściem do szkoły Mangozjeba 💗
---------------------------

~ Papatki!
Do napisanka!
Pa!!!!!!!

4 komentarze:

 1. Niezła historia ;) Fajny pomysł z tymi magicznymi zdolnościami ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Kreatywnie😍😍 świetne posty💕

  OdpowiedzUsuń
 3. Łał ale masz wyobraźnię! xD Fajny post, lubię czytać takie rzeczyyy :3

  OdpowiedzUsuń
 4. Kurczę, muszę wreszcie się wziąć jakoś na poważnie za moje miasto lps, bo jak na razie to tylko każdy lps ma imię i kilka taki w miarę charakter, nic więcej xD

  OdpowiedzUsuń